c_200_140_16777215_00_images_stories_info_2021_10_DSCF0089-1.jpg

Filmowy Klub Seniora to nowa pozycja w repertuarze bolesławieckiego kina Forum, dedykowana dojrzałej publiczności.

W ramach cyklu prezentowane będą starannie wybrane filmy z klasyki światowej kinematografii oraz najciekawsze z aktualnego repertuaru filmowego, a każdy seans poprzedzony będzie krótkim wprowadzeniem w tematykę wyświetlanego filmu. Pierwszy seans we wtorek, 19 października o godz.11.30, a jeśli pomysł spotka się z akceptacją bolesławieckich seniorów, spotkania będziemy organizować częściej.

Na początek seniorzy obejrzą polską komedię w reż. Kingi Dębskiej ZUPA NIC.  To ciepła i zabawna, słodko-gorzka opowieść o świecie, który wszyscy dobrze znamy i za którym tęsknimy - za światem dzieciństwa. Kinga Dębska rodzinne relacje nakreśliła z wielką czułością i empatią, dozą przekory, porcją terapeutycznego śmiechu i wzruszeń oraz ujmującą „melancholią meblościanek” – a wszystko to w filmowej pigułce pozytywnej energii. W obsadzie: Adam Woronowicz, Kinga Preis, Ewa Wiśniewska, Katarzyna Kwiatkowska, Rafał Rutkowski oraz stawiające pierwsze kroki na dużym ekranie Barbara Papis i Alicja Warchocka.

Bilety dla seniorów (osób w wieku 60+.) w cenie 14 zł - dostępne w kasie kina, biletomacie oraz online. Zapraszamy. (info BOK-MCC)