GDDKIAGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu w związku z koniecznością odwołania spotkania informacyjnego ze społeczeństwem dot. Opracowania Studium Korytarzowego wraz z Analizą Techniczno – Ekonomiczno - Logistyczną rozbudowy/budowy autostrady A4 Wrocław - Krzyżowa i Studium Korytarzowego drogi ekspresowej S5 Sobótka-Bolków, a także ze względu na brak możliwości zorganizowania w najbliższym czasie spotkań ze społeczeństwem, zwraca się z prośbą  do mieszkańców  gminy o przesłanie ankiety dot. planowanych wariantów przebiegu autostrady A4 Wrocław -Krzyżowa.

 

Ankietę można pobrać ze strony www.a4sk.pl i przesłać na adres mailowy Wykonawcy ww. opracowania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i adres mailowy Oddziału GDDKiA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 07.04.2020r.

Powyższe działania umożliwiłyby terminową kontynuację prac związanych z realizacją umów na wykonanie ww. opracowań, a w konsekwencji zlecanie kolejnych stadiów dokumentacji dla niezwykle ważnych zadań na terenie tut. Oddziału GDDKiA.

Załącznik:

Ankieta