c_200_140_16777215_00_images_stories_info_2019_11_frw_mikropozyczka_plakatA3_FRWmedia_boleslawiec.jpg

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję „Pieniądze na Twój biznes", która odbędzie się  we wtorek, 26 listopada 2019 r., w biurowcu Urzędu Miasta Bolesławiec przy pl. Marsz. Józefa Piłsudskiego 1, sala nr 412 (IV piętro), w godz. 10:00 -13:00.

 

Podczas wydarzenia spotkają się podmioty gospodarcze, samorządy i instytucje otoczenia biznesu, aby omówić sytuację sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku, a także możliwości rozwoju jego potencjału. Wydarzenie będzie miało charakter otwartego spotkania. Będzie zastrzykiem wiedzy, okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, a także cenną płaszczyzną wymiany doświadczeń  dla przedsiębiorców z obszaru Dolnego Śląska.

Bardzo prosimy o potwierdzenie Państwa obecności: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację. Szczegóły i informacje: tel. 661 857 668

Uczestnictwo w konferencji „Pieniądze na Twój biznes" jest bezpłatne. Każdy podmiot może zgłosić dowolną liczbę uczestników. Serdecznie zapraszamy!