c_200_140_16777215_00_images_stories_info_2021_12_szopki_2021_szopki-225.jpg

Wszystkim uczestnikom naszej wspólnej zabawy świątecznie dziękujemy i gratulujemy.

Naprawdę było co wybierać, a kunsztownie i pieczołowicie wykonane cudeńka wywołują podziw u wszystkich naszych „bokowskich” gości, którzy w ten przedświąteczny czas nas odwiedzają. Komisja konkursowa ze względu na ogromne zainteresowanie konkursami i zaangażowanie uczestników zwłaszcza klas młodszych postanowiła przyznać również wyróżnienia. Biorąc pod uwagę samodzielność wykonania prac, ich estetykę i pomysłowość, spośród wszystkich prac komisja wybrała najciekawsze szopki i ozdoby.

Po ocenieniu 35 szopek bożonarodzeniowych Komisja postanowiła:

W kategorii szkoły podstawowe – prace indywidualne:

Miejsce I - Wiktoria Rzeczkowska

Miejsce II - Bianka Wilisowska

Miejsce III - Hanna Witnik

Wyróżnienie - Nikodem Ber

Wyróżnienie - Katarzyna Kuśmierz

Wyróżnienie - Hanna Andrukiewicz

W kategorii szkoły podstawowe – prace grupowe:

Miejsce I - Alicja Jaśko, Oliwia Sabadasz, Oliwia Walkowiak

Wyróżnienie - Carmen Żekieć, Jakub Stański

W kategorii przedszkola – prace indywidualne:

Miejsce I - Aleksander Strzyżewski

Miejsce II - Iga Bakalarz

Miejsce III - Lilianna Bachór

Wyróżnienie - Gabriela Zając

Wyróżnienie - Kornel Sularz

Wyróżnienie - Antoni Komidor

Wyróżnienie - Julian Kijowski

W kategorii przedszkola – prace grupowe:

Miejsce I - Grupa ,,Dzielnych Piratów” z Przedszkola Niepublicznego ,,Kraina Marzeń”

Miejsce II - Grupa V Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 w Bolesławcu

Miejsce III - „Tygryski” Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 w Bolesławcu

Wyróżnienie - Grupa ,,Marzyciele” z Prywatnego Przedszkola ,,Smerfiki”

Wyróżnienie - Grupa V –„Żabki” z Miejskie Przedszkole Publiczne nr 2 w Bolesławcu

W kategorii Dorośli:

Miejsce I - instruktor: Anetta Kamińska; seniorzy: Jadwiga Gubicz, Eugeniusz Dolinny z Dziennego Domu Senior +

Miejsce II - I Środowiskowy Dom Samopomocy w Bolesławcu

Miejsce III - Dorota Buryło

Po ocenieniu 109 ozdób choinkowych Komisja postanowiła przyznać:

Nagroda - Grupy I z Przedszkola Niepublicznego ,,Nibylandia”

Nagroda - Grupy II z Przedszkola Niepublicznego ,,Nibylandia”

Nagroda - Grupy III z Przedszkola Niepublicznego ,,Nibylandia”

Nagroda - Julita Franków

Nagroda - Natalia Stankiewicz

Nagroda - Marcelina Kozioł

Wyróżnienie - Lena Konopka

Wyróżnienie - Bianka Wilisowska

Wyróżnienie - Natalia Przybylska

Wyróżnienie - Jagoda Adler

Wyróżnienie - Gabriel Wieczorek

Wyróżnienie - Maja Pawłowicz

Wyróżnienie - Mariia Auramenko

Dziękujemy wszystkim konkursowiczom i zapraszamy osoby nagrodzone i wyróżnione po odbiór nagród od 27.12.2021 r. od godziny 10.00 do Bolesławieckiego Ośrodka Kultury- Międzynarodowego Centrum Ceramiki w Bolesławcu, pl. Piłsudskiego 1c. (info BOK-MCC)