c_200_140_16777215_00_images_stories_info_2021_05_bieg_wirtualny_auto.jpg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu zaprasza 9 maja 2021r. mieszkańców Bolesławca do udziału w biegu WINGS FOR LIFE WORLD RUN.

 

Szczegóły: https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl

Startujesz jednocześnie z tysiącami ludzi na całym świecie. Biegniesz, ile sił w nogach, zanim nie wyprzedzi Cię wirtualny Samochód Pościgowy. Ruchoma linia mety. Ścigasz się nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla szczytnego celu.

100% Twojej opłaty startowej wesprze badania nad rdzeniem kręgowym i pozwoli na odnalezienie metody leczenia jego urazów.

 

Każdy uczestnik Wings for Life World Run przekroczy metę - niezależnie od pokonanego dystansu! Sam ustalisz swój własny cel. Uciekając przed Samochodem Pościgowym.

Jak wziąć udział:

Pobierz aplikację Wings for Life World Run.

Bieg „Wings for Life World Run” jest inny. Różni się od pozostałych biegów ulicznych. Przede wszystkim sygnał startowy zabrzmi na całym świecie dokładnie w tej samej chwili - dokładnie o 13:00 czasu polskiego (11:00 UTC). To oznacza, że uczestnicy w Wielkiej Brytanii zaczną o 12:00 w południe, w Niemczech o 13:00 itd. Nie ma linii mety. Zastępuje ją wirtualny Samochód Pościgowy. Wyrusza na trasę 30 minut po starcie i mija kolejnych uczestników. Ci, którzy na przykład startują na pełnym luzie zostaną wyprzedzeni po przebiegnięciu 5 km, podczas gdy zawodowcy będą się pocić nawet przez 60 km. Masz już swój cel? Kalkulator Twojego tempa pomoże Ci ustalić liczbę kilometrów, które możesz pokonać. Twój rezultat nie będzie wyrażony w czasie, ale w dystansie, jaki udało ci się przemierzyć podczas biegu.

Możesz pobiec sam po własnej trasie lub dołączyć do pierwszych chętnych bolesławian: 

https://www.facebook.com/photo?fbid=156551523137137&set=a.156535483138741

UWAGA!

Dla mieszkańców Bolesławca, którzy wezmą udział w biegu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotuje atrakcyjne nagrody.

Bolesławianie, którzy wezmą udział w biegu i prześlą swój wynik na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wezmą udział w losowaniu nagród przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dla najlepszego bolesławianina i bolesławianki ufundowana zostanie nagroda rzeczowa oraz dla 5 najlepszych   bolesławian oraz 5 najlepszych bolesławianek zostanie  przyznana nagroda finansowa w wysokości opłaty wpisowej. (info MOSiR)