c_200_140_16777215_00_images_stories_info_2020_06_kinowraca2.jpg

 

Drodzy Widzowie, wierni Miłośnicy X Muzy, z radością informujemy, że od piątku 12 czerwca otwieramy dla Was kino, nasze bolesławieckie Kino Forum!!!

 

Z tej okazji w weekend otwarcia 12-14 czerwca bilety na każdy seans kosztować będą 10 zł!

Informujemy Państwa, że dla naszego wspólnego bezpieczeństwa musimy zastosować reżim sanitarny, który jest niezbędny w obecnych warunkach pandemii.

W sali kinowej nie może być zajętych więcej niż połowa liczby miejsc, z obowiązkiem zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Obowiązek ten nie dotyczy:        

- widza, który uczestniczy w pokazie: z dzieckiem poniżej 13. roku życia / z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności / z osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego / z osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie

- osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym

Widzowie przed wejściem do kina powinni zdezynfekować ręce, a w czasie seansu mają obowiązek zakrywania ust i nosa.

Wszystkie zasady i warunki dotyczące funkcjonowania kina w warunkach pandemii znajdziecie Państwo na naszych stronach internetowych i profilach Facebooka.

Oczywiście życzymy Państwu niezapomnianych wzruszeń i wielkich emocji, licząc na zrozumienie w kwestii rygorów sanitarnych, które musimy stosować w naszym kinie.

Wśród pierwszych filmowych propozycji premiera komedii francuskiej „Zawód: kobieciarz”, film sensacyjny „Bad Boys for Life” oraz animacja „Naprzód”.

godz.15.00 Naprzód / Animacja 2020/USA/103min.
godz.17.30 Zawód kobieciarz / Komedia 2019/Francja/94min.
godz.19.30 Bad Boys for Life / Sensacyjny 2020/USA/120min.

Do zobaczenia w kinie! (info BOK-MCC)