c_200_140_16777215_00_images_stories_info_2019_08_kd-333.jpg

Pociągami Kolei Dolnośląskich będzie można dojechać w promocyjnej cenie w dniach 17-18 sierpnia 2019 r. na Święto Ceramiki w Bolesławcu.

 

 W ramach oferty można kupić bilet jednorazowy „tam i powrót” w cenie biletu „tam”. Aby zrealizować bezpłatny powrót podróżny okazuje bilet na przejazd wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu lub wizycie w obiekcie lub instytucji, z którą współpracują Koleje Dolnośląskie.

W przypadku Bolesławca jest to stoisko „Koleje Dolnośląskie”, na którym będzie można uzyskać potwierdzenie uczestnictwa w Bolesławieckim Święcie Ceramiki. Potwierdzeniem uczestnictwa jest pieczątka o określonym wzorze „Promocja Powrót gratis”. Szczegóły na https://www.kolejedolnoslaskie.pl/oferty-taryfowe/powrot-gratis/

 Bilety promocyjne nie są honorowane przez innych przewoźników.

Z promocji mogą skorzystać również uprawnieni do korzystania z ulg ustawowych (np. uczniowie, studenci). Promocji nie łączy się z innymi ofertami (np. „Taryfą Aglomeracyjną”) ani ulgami handlowymi (np. ofertą „Senior 60+”).

Sprzedaż biletów: w Biurach Obsługi Klienta i kasach biletowych Kolei Dolnośląskich, w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich, w kasach biletowych Przewozów Regionalnych. (na podstawie info kolejedolnoślaskie.pl)