Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.  

Bolesławiecki #sztab4689 jak co roku przygotował masę atrakcji. Artyści ponownie zagrają i zatańczą na deskach kina Forum Bolesławiec. W niedzielę, 28 stycznia od godziny 11.00 sceną zawładną muzycy z pracowni Młodzieżowego Domu Kultury, a potem tancerze - dzieci i młodzież z zespołu tańca hip-hop CANON (z BOK – MCC) prowadzonego przez Katarzynę Tomczyk – Jakubowską oraz Idalia Kowara - Schmidt z Pracownią Tańca Orientalnego.

Po godz. 14.00 rozpocznie cześć koncertową bolesławieckiego Finału łemkowsko - ukraiński zespół muzyczny łączący muzykę różnych kultur i stylów muzycznych EFIR. A potem kolejno wystąpią: wrocławski Evil Mama, czyli cztery grzeszne dusze, które złączyło zamiłowanie do robienia hałasu i dobrej zabawy.

A skoro to bolesławiecka scena, to nie mogło zabraknąć muzyków z BanhofBoyz. Jako projekt grają od 2021 roku, ale znają się od wielu lat, współpracowali ze sobą w przeszłości. Podobnie do lat ubiegłych, na scenie zagra również bolesławiecki zespół Pop&The - grupa przyjaciół, którzy - jak piszą - lubią porobić rockowy hałas mieszanką rocka, rock&rolla, south'rocka i sam diabeł wie czego jeszcze. Nie zabraknie również mieszanki różnych gatunków muzycznych z rapem w wykonaniu SekcjaRapu.

Koncertowy dzień zakończymy urodzinowym koncertem zespołu Żółta Febra. Z tej okazji usłyszymy przedpremierowo utwory z powstającej właśnie ich drugiej płyty

Pomiędzy koncertami trwać będą licytacje – Michał Szwed i Krzysztof Krzemiński, jak co roku zlicytują wszystko co darczyńcy nam przekażą. A koncerty poprowadzi Jegomość – didżej do wynajęcia. Zapraszamy #sztab4689

W Bolesławcu po raz czwarty Finał organizowany przez #sztab4689 odbywać się będzie w sali Kina Forum. Do pracy podczas 32. Finału w #sztabie4689 zgłosiło się 261 wolontariuszy chcących zagrać z największą orkiestrą świata.

Licytacje w sali kina Forum odbędą o godzinach: 11.3014.4516.0017.1018.3020.00.

Na koncertowej scenie 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolesławcu będzie jak zwykle energetycznie, tanecznie i bardzo muzycznie.

#sztab4689 #wospboleslawiec #kinoforum_bolesławiec