Turniej piłki nożnej ulicznej został zorganizowany w trzech kategoriach wiekowych: żak, orlik oraz młodzik.

Żak – I miejsce: Football Academy Bolesławiec, II miejsce: Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec, III miejsce – BKS Bolesławiec I, IV miejsce – BKS Bolesławiec II. Łącznie zawodnicy zdobyli 83 bramki.

Orlik – I miejsce – Football Academy Bolesławiec, II miejsce – Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec, III miejsce – BKS Bolesławiec. Łącznie zawodnicy zdobyli: 81 bramek.

Młodzik – I miejsce – BKS Bolesławiec, II miejsce – Football Academy Bolesławiec, III miejsce – Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec. Łącznie zawodnicy zdobyli 74 bramki.

Turniej piłki koszykowej mężczyzn został zorganizowany w kategorii mężczyzn. Zwyciężyła drużyna „Obojętnie” przed DLW Basket, U.S. i Basket Nowogrodziec.

Maraton fitness tj. aerobik oraz zumba prowadzonych w stricte angielskiej pogodzie cieszyła się bardzo dużym i aktywnym udziałem zgromadzonej publiczności.

Dwubój siłowy został przeprowadzony na scenie zlokalizowanej na Placu Piłsudskiego w kategorii mężczyzn oraz kobiet, którzy zmierzyli się w konkurencjach wyciskanie sztangi leżąc oraz martwy ciąg. U kobiet w wyciskaniu zwyciężyła Magdalena Binek, natomiast w martwym ciągu Karolina Korczewska. U mężczyzn w wyciskaniu sztangi leżąc zwyciężył Damian Lisowik (160 kg), natomiast w martwym ciągu królował Bartłomiej Bartkowiak (225 kg). W klasyfikacji generalnej mężczyzn wg klasyfikacji Wilksa zwyciężył Bartłomiej Bartkowiak przed Damianem Lisowikiem oraz Mateuszem Kopeć.

W siłowaniu na rękę zostały przeprowadzone zawody w kategorii juniorów, seniorów, seniorek, grand master +40 oraz grand master +50. (info MOSiR)